Моделювання та конструювання промислових виробів

Спеціальність 182 Технології легкої промисловості

Освітньо-професійна програма «Моделювання, конструювання, дизайн-технології та сучасне оздоблення швейних виробів» 

Студенти коледжу вчаться:

  • організовувати проектні роботи по створенню виробів легкої та текстильної промисловості
  • розробляти ескізи виробу
  • креслення конструкції і лекал деталей виробу
  • комплект лекал заданих розмірів і зростів
  • конструкторську документацію на виготовлення  виробу.

Для покращення якості підготовки майбутніх спеціалістів у сфері проектування сучасного одягу  коледж співпрацює з кращими підприємствами Рівненщини та переймає досвід вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів, а саме: Київського Національного університету технологій та дизайну та Хмельницького Національного університету.

Викладачі прагнуть забезпечити майбутніх спеціалістів необхідним об’ємом знань і навичок, які дадуть їм можливість реалізувати свій творчий потенціал у сучасній сфері проектування і виробництва модного одягу, правильно і швидко орієнтуватися на споживчому ринку, систематизувати отриману інформацію і знаходити їй  практичне призначення.
Сьогодні свої творчі задуми колектив викладачів та студентів втілює в моделях одягу. Наші студенти зі своїми колекціями беруть участь у конкурсах молодих дизайнерів у Рівному, Хмельницьку та Києві. Щорічно наші колекції займають призові місця у конкурсах молодих дизайнерів «Калинове намисто». Ми є постійними учасниками Міжнародного конкурсу «Печерські каштани», який проводить  Київський національний університет технологій та дизайну та у “FASHION TIME”, який  традиційно організовує ТМ “ARTmodels” (м. Рівне).

Наші колекції брали участь у фіналі ІІІ Всеукраїнського фестивалю дизайну та реклами «Назустріч  Евро-2012», організованому Київським національним університетом культури і мистецтв.