З ініціативи та за підтримки директора коледжу Віктора Дем’янюка з 2022 року в закладі створено волонтерський центр, координатором якого є викладач ВСП «РЕТФК НУВГП» Олена Мельничук.

У межах діяльності центру надається допомога воїнам Збройних сил України, зокрема 55 окремому радіотехнічному батальйону міста Запоріжжя та 126 окремій бригаді Сил територіальної оборони.

Було проведено благодійні акції для підтримки бійців, такі як «Подаруй пасочку військовим» 2022 р., «Великодній кошик» 2023 р., «Великодній збір для захисників» 2024 р., до яких долучились викладачі, працівники та студенти коледжу. За результатами акцій зібрано багато великодніх смаколиків, які були відправлені до міста Запоріжжя.

Кожен місяць збираються посилки для воїнів зі снеками, чаєм, кавою, необхідними ліками та одягом. Крім того, студенти та викладачі виготовляють маскувальні сітки, які є дуже важливими на фронті.

У межах волонтерської діяльності викладачі й студенти коледжу активно шиють подушки для поранених військових. Ці засоби, спеціально розроблені для комфортного відновлення, доставляються у лікарні міста Рівне для поранених військових, що потребують допомоги та підтримки. Ця ініціатива свідчить про глибоке прагнення викладачів та студентів допомагати тим, хто бореться за безпеку та мир нашої країни.